Наше підприємство

logo

Підприємство ТзОВ «СТС-3000» працює понад десять років на ринку України в сфері виробництва та постачання спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту для робочого та інженерно-технічного персоналу всіх галузей промисловості та закладів сфери послуг.

Головною метою підприємства є забезпечення потреб наших клієнтів практичним і якісним спецодягом, який відповідає нормам ДСТУ. Забезпечує комфортність та безпеку праці, і в той же час є привабливим і сучасним.

За цей період ми співпрацювали та виконували замовлення для організацій, підприємств різних галузей промисловості, а саме для нафтової та газової промисловості, будівельних компаній, підприємств залізничного транспорту, геологорозвідувальних партій, службовців силових структур та підрозділів охорони, для сфери побутового обслуговування та харчової промисловості. Особливим попитом користуються вироби для робітників готельного та туристичного бізнесу, медпрацівників, рибалок та мисливців.

При роботі з клієнтами ми не тільки використовуємо традиційні моделі робочого та корпоративного одягу, а також пропонуємо послуги по розробці фірмового одягу та нанесенню відповідних знаків, емблем, написів і логотипів, тощо. При формуванні замовлення, крім спецодягу, особливе значення приділяється комплексному забезпеченню всім необхідним, а саме – робочим взуттям, засобами захисту рук, голови, органів зору, іншими видами засобів індивідуального захисту та іншими супутніми товарами. Ми також виконуємо індивідуальні замовлення з пошиття спецодягу.

У нас Ви можете придбати вогнегасники (порошкові, вуглекислотні), протипожежний інвентар, знаки пожежної безпеки та інші види супутніх товарів.

Ми приймаємо до розгляду любі пропозиції взаємовигідного співробітництва і завжди будемо раді Вам!